Tajemství mého blogu - 1. část

18. února 2016 v 16:00 |  Tajemství mého blogu
Vkradla se vám někdy do hlavy myšlenka: Co k sakru má vůbec tenhle blog vyjadřovat? Proč má zrovna takový název? Proč vypadá zrovna tak, jak vypadá? Jaké skryté poselství nese ve svém nitru majitel tohohle prokletého blogu? Proč se vůbec rozhodl založit tenhle blog?

Možná teď budete očekávat, že řeknu: To je přece jednoduché!... Ale opak je pravdou. Bohužel nebo bohu dík.

Tenhle nápad, založit si blog se v mé mysli objevil již velice dávno. Někdo si možná vzpomene, že tento blog se stejným názvem se tu už jednou zrodil léta páně 2012, ale po velice krátké době opět zmizel z povrchu zemského a nyní se navrací ještě strašlivější než kdy jindy!


Začneme tedy tou nejméně zajímavou otázkou a ta je, proč můj blog vypadá přesně tak jak vypadá?

Ještě za mých ranných školních let jsem měla ve třídě jednoho kamaráda, jmenoval se Otakar. Na to, kolik mu v té době bylo let, měl opravdu podivné zájmy. Zajímalo ho všechno kolem války.. Ale ne tak, jak by to kluka v jeho věku mělo zajímat.. Byla to jakási životní vášeň, která se ho drží dodnes. Pamatuju si, že jsem se s ním vezla na stejné lodi, zajímalo mě to stejně tak moc jako jeho. Povídali jsme si o první a druhé světové válce, povídali si různé válečné příběhy, půjčovali si knihy a mnoho dalšího. Vždy se oblékal jako by patřil do jiné doby, do doby nezapomenutelné války minulého století. Svým způsobem mě přitahoval. Já vždy měla slabost pro vojáky a také pro militaristy, kteří běhali ve svém volném čase ve vojenských uniformách a hráli třeba airsoft v nějakých opuštěných budovách.

I já osobně mám kladný vztah k airsoftu a paintballu a ráda si ho zahraji. Vždy jsem obdivovala nejrůznější druhy zbraní a vojenské uniformy. Dodnes mě to ještě neopustilo a za ty léta se k tomu ještě přidalo nadchnutí pro vojenský výcvik. Také se u mě objevila láska k němčině a nejvíc moji mysl pohltila vášeň pro vážnou hudbu z dob světové války. Při pohledu na současnou hudební tvorbu jasně vítězí válečné marche, když se náhodou někde na nějakou dobu z mého nitra vynoří jedna z mých mnoha osobností.

Když toto všechno shrnu, vysvětluje to prozatím částečně, proč je stránka vzhledově vedena ve vojenském duchu a barvách.

Úvodní obrázek stránky je kapitola sama o sobě, i když to také tak trochu souvisí s povídáním výše uvedeném.

Na úvodním obrázku stránky je herec Tom Schilling.
Důvod, proč na obrázku není něco nebo někdo jiný je prostý. Tom je moje srdcová záležitost. On je moje představa o dokonalém muži ať už je kýmkoliv. A pravdou zůstává, že se tento fakt odráží i v mém osobním životě. Nejdůležitější osoba v mém životě je v hodně ohledech jako on. Vzhledově i chováním. Co se týče jeho filmových rolí, je to dokonalý herec, co do hraní dává vše i své srdce. Všechny jeho postavy ovšem mají pár znamení, které je všechny spojuje. Tom ve filmech většinou hraje outsidera, nebezpečného psychopata, psychicky nemocného člověka nebo někoho se sklony k páchaní sebevražd, navíc je kolikrát černá ovce rodiny.. To je další důvod proč zrovna Tom a ne někdo jiný. Se všemi jeho postavami se totiž mohu na 90% ztotožnit..

Pokud vás alespoň trochu zaujalo mé povídání, těšte se na další článek ve které odhalím další skutečnosti o mém blogu.. Příště budeme pokračovat u otázky proč můj blog nese takový název a proč jsem se vůbec rozhodla se vrátit a pokračovat zrovu ve psaní.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama