CREEPYPASTA (CZ) - Cesta do jiné dimenzionální sféry

30. března 2016 v 15:00 |  Creepypasty
Stalo se vám někdy, že jste v noci leželi v posteli a nemohli dlouho usnout? Znáte ten pocit, když ležíte na zádech, koukáte na holý bílý strop a najednou se v té nicotě objeví velice divný stín přímo nad vaší hlavou a vy dostanete strach?


Nevíte odkud se ten stín vzal, jste paralizovaní - nemůžete se hýbat. Venku zuří bouře. Nikde v blízkosti vašeho domu není ani jeden strom, který by ten stín mohl vrhat. Při každém zahřmění, při každém úderu blesku cítíte jak se vám na milisekundu zastaví srdce.

Tu najednou pocítíte jak se ve vašem těle začíná rozlévat chlad a začínáte mít dojem, že se vám špatně dýchá. Jako kdyby něco dalo ruku na váš krk a začalo vás to pomalu veškerou svojí silou tlačit do matrace na které právě ležíte. Vaše matrace je celá nasáklá ledovým potem strachu a vy víte, že tohle všechno je teprve začátek, začátek té nejhorší noční můry, jejíž konec je v nedohlednu. Nad vaším tělem se pomalu začíná rýsovat slabý našedlý oblak, který má podobu jakéhosi divného tvora s tisíci malými chapadly, které se obtáčí kolem vašeho paralizovaného bezmocného těla. Přímo před vašima očima se začínají otvírat desítky děsivě žlutých očí toho tvora, který vás teď drží ve svých spárech. Každý sval ve vašem těle začíná vibrovat, připadá vám, že je to čím dál tím víc nesnesitelnější.

Propadáte se čím dál tím hlouběji do vaší matrace. Myslíte si, že se už nemůžete propadat hlouběji, ale vaše tělo stále jako by matrací prostupovalo dál, jako by to byla jen bažina, která čeká až bude moct pohltit celé vaše bezvládné tělo. Najednou vám došlo, že je tu ještě jeden nanejvýš děsivý fakt, právě jste si umědomily, že vlastně nevíte, jestli dýcháte. Jak minuty, které se vám zdají jako nekonečné hodiny, ubíhají, vašima ušima se jako rajská hudba rozlévá pískavý zvuk, který se každou vteřinou stává hlasitější.. pomalu ztrácíte vědomí.

Přestáváte cítit vaše tělo. Máte pocit jakoby ani nikdy neexistovalo. Z ničeho nic se ozve obrovská rána a vy jste už totálně ztratili vědomí. Vaše tělo, které leží v tom jezeru potu, vypadá jako by bylo mrtvé. Vy to mokro už ale necítíte. Právě se totiž díváte na svoje tělo ze shora, nechápete co se stalo.. Zrovna vás napadlo, podívat se na svou ruku.. když seberete odvahu a zvednete si ruku k očím, zjistíte, že tam pořád je, tak jak ji znáte. Najednou si všimnete, že z vašeho těla vede jakási divná stříbrná šňůra přímo do vašeho zátylku. Jste čím dál tím více zmatení. Když se chcete podívat kolem sebe, máte pocit, že se vám šíleně točí hlava, vidíte všemi směry zároveň.. Když se chcete podívat ven z okna, o měsíc se odráží modrý sluneční svit, hromy vydávají neskutečný hluk, jak kdyby byly přímo ve vaší hlavě..

Blesky co šlehají všude kolem domu a blízkého okolí jsou jasně fialové. Najednou se strašně leknete, něco co je za vámi právě chytlo vaši nohu a vší silou trhlo k sobě.. Vy se snažíte otočit a zjistit, co je to něco, co vás ohrožuje a ve vaší hlavě si přejete aby ten neznámý vetřelec vaši nohu pustil. Protože vám připadá, že to co vás drží je jen pouze nějaká forma energie a ne fyzický nepřítel, máte pocit, že byste se mohli ubránit. Najednou cítíte, že vaše noha je volná. Otočíte se rychle za sebe, protože chcete vědět, co vás ohrožovalo.. To co uvidíte vás vyděsí k smrti.

Je to ten stejný tvor, kterého jste předtím viděli jenom mlhavě jak je nad vaší postelí. Teď úplně zřetelně můžete vidět tisíce červených chapadel, desítky jasně žlutých očí a celé jeho podivně konstruované rosolovité tělo bez jasně určitelného tvaru. Když teď víte, jak vypadá, máte ještě větší strach než předtím.. Ten tvor najednou začíná natahovat všechna svá chapadla směrem k vám.. Momentálně jste v totální šoku, nevíte co máte dělat. Nevíte zda utíkat nebo zda se bránit. Vlastně ani nevíte, zda můžete něco dělat. Bohužel přemýšlíte dost dlouho. Chapadla jsou čím dál blíž a blíž, cítíte stupňující se teplo..

Chapadla toho divného tvora začínají jemně světélkovat. Právě teď vám došlo, že na útěk už je pozdě.. Už nikam nemůžete. Není kam se schovat, není kam utéct. První chapadla se začaly lehce dotýkat vaší hlavy. Máte čím dál tím větší pocit strachu, cítíte kolem sebe nával tlaku. Ten tlak je čím dál tím větší. Tvor který vás ohrožuje na nic nečeká. Rozhodl se rozdělanou práci dodělat. Ty chapadla, které byly ještě dost daleko od vás se najednou rychle natáhly a obtočily každý milimetr vašeho těla. Připadáte si, jako by vás právě upalovali na hranici za kacířství.. Tak moc to pálí.. Bolest už je nesnesitelná.. Přejete si, aby to už skončilo, aby jste už umřeli.. Najednou znovu upadnete zpátky do bezvědomí. Začínáte se probouzet, ale pořád máte zavřené oči. Strach už necítíte, cítíte uvolnění.

Cítíte, že ta bytost už je pryč. Myslíte si, že je všechno zase jak má být, tak oči otevřete.. To co uvidíte vás ale šokuje..Nejste zpátky ve vašem těle, nýbrž ležíte vedle něho.. začnete opravdu panikařit. Všimnete si, že šňůra, která předtím spojovala vaše tělo s tímto je pryč. V reálném světě jste právě zemřeli a už se nemůžete vrátit zpátky. Už nikdy nebudete mluvit se svými rodiči, už nikdy neobejmete svého psa, už nikdy si nesplníte svoje sny.. Jediné co vás teď čeká jsou muka očistce.

Doufám, že se Vám moje creepypasta líbila. Pokud ano, můžete mi napsat do komentářů svoje názory nebo připomínky, případně navrhnout o čem by měla být další.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Scar. Scar. | Web | 30. března 2016 v 21:12 | Reagovat

Musím se přiznat, ten článek jsem nečetla, ale brzo si ho určitě přečtu! Proč ale píšu teda tenhle komentář-strašně mě překvapil tento blog. Miluju téma okolo 2. sv.v. a zajímám se o Adolfa Hitlera apd. A proto se tu cítím jako doma, i přestože nemám ve zbraních a ostatním takový přehled jako ty, určitě sem budu chodit a až budu mít více času, tak to celé pročtu!:)
A já si řikala, že snad na takovou osobu na blog.cz nenarazím:)

2 Xira Xira | E-mail | Web | 30. března 2016 v 21:57 | Reagovat

[1]: Moc si toho vážím :)

3 alxemisekai alxemisekai | E-mail | Web | 31. března 2016 v 4:10 | Reagovat

Tohle se mi bohužel nikdy nestalo. Ale rád bych se jednou bál a viděl ono nadpřirozeno a tajemno, které všichni popisují. ??? Byl jsem ve tři v noci ve strašidelném lese, kde prý všichni omdlívají v pravé poledne a cítí divné chvění v těle a já nic nic necítil ani když jsem tam byl v noci.
Momentálně bydlím kousek od hřbitova a taky mě ještě nic nenavštívilo. Jen jednou krátce po nastěhování se mi zdálo (opravdu to byl sen), že u mé postele stojí malá holčička s nožem v ruce. Má první reakce ve snu byla, že jsem se jí zeptal, co potřebuje a jestli mě přišla zahřát. Načež jsem ji požádal, aby se svlékla a lehla si ke mě. Po této žádosti honem schovala nůž za záda a rychle odcouvala směrem do šatníku. Od té doby se mi o ní nezdálo. :-(

4 Xira Xira | E-mail | Web | 31. března 2016 v 6:21 | Reagovat

[3]: Však toto je jen vymyšlené, prostě creepypasta. Jediné, čím jsem se v příběhu inspirovala je astrální cestování.

5 alxemisekai alxemisekai | E-mail | Web | 31. března 2016 v 7:25 | Reagovat

[4]: Ok. Znám spoustu lidí, co takové věci myslí naprosto vážně. A název "creepypasta" také poslední dobou často narážím.

6 Xira Xira | E-mail | Web | 31. března 2016 v 13:29 | Reagovat

[5]: Ještě bych se ráda zeptala, jaký les máš na mysli? Zní to jako vcelku zajímavé místo.

7 alxemisekai alxemisekai | E-mail | Web | 1. dubna 2016 v 1:04 | Reagovat

[6]: Branišovský les kus od Českých Budějovic. Lidově se mu říká Bor. Kolují kolem toho zvěsti od oběšenců až k UFO, nebo tak mi to bylo prezentováno. Věřím, že o něm budou různé blogy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama