Tajemství mého blogu

31. března 2016 v 15:00 |  Tajemství mého blogu
Dnes jsem se rozhodla napsat další pokračování článku Tajemství mého blogu. Tento díl bude pojednávat o tom, proč můj blog nese takový název, jaký nese a proč jsem se vůbec rozhodla se vrátit a pokračovat znovu ve psaní.

Už je to dávno.. Bylo to dávno v roce 2012, co jsem tu založila svůj první blog, který nesl dokonce stejný název jako blog nynější. Jelikož ale chyběly pořádné nápady a návštěvnost, po blogu se brzy slehl povrch zemský.

Nyní v roce 2016 jste se konečně dočkali jeho znovuzrození.

První důvod, proč jsem se znovu vrátila je ten, že se prostě musím podělit o svoje názory a pocity s ostatními, i kdyby mě za to měli ukamenovat. Myslím si totiž, že lidi by měli znát názor člověka s takovou povahou a myšlením jako jsem já, aby dokázali více pochopit jakéhokoliv jiného člověka podobného mé osobě. Aby alespoň částečně pochopili, jak takoví lidé přemýšlí a že by si měli ve svém životě dávat sakra pozor, pokud se chtějí s takovým člověkem dát jakýkoliv způsobem dohromady. S takovým druhem člověka jste totiž v neustálém skrytém ohrožení svého fyzického i duševního zdraví.

Chtěla bych lidem prostřednictvím svých článků otevřít oči, aby se trochu zamysleli nad svými životy.
Zároveň doufám, že by některé moje články mohly lidem podobným mé osobě, pomoci překonat jejich těžké období, aby se necítili, že jsou v životě na všechno sami a že nejsou jediní, kdo má problémy.. Pro takové lidi mám totiž pochopení. (To ale samozřejmě automaticky neznamená, že jsem váš přítel.)

Na druhou stranu mé články se také mají pokusit vyvolat v lidech strach či úzkost.. Jde o to, jaký článek zrovna budete číst. Je to jen na vás, který si vyberete. Chtěla bych jen podotknout, že články, které ve vás mají vyvolat smyšlený strach a úzkost, jsou pouze Creepypasty. Pokud vás ale vyděsí krutá realita, což je ten zbytek, o čem píšu, jste v hajzlu.

A teď to nejdůležitější. Název mého blogu.
Schatten über Berlin. Což v předkladu znamená Stíny nad Berlínem.

První důvod, proč má blog neměcký název, je ten, že jsem ze strany mého otce německého původu.
Mám proto k němčině a k čemukoliv, co je jen trochu jakýmkoliv způsobem německé, jakýsi blízký vztah.
Mám také jak se říká, takovou tu typickou německou hlučnost. A především zvrhlou osobnost. Co mám tím posledním na mysli, ovšem teď rozebírat nebudu, to zůstane zatím pohřbené 100 stop pod zemí.

Druhý důvod, proč má blog zrovna tento název je ten, že v průběhu staletí mělo Německo opravdový Stín nad Berlínem.
A ten poslední se za ním táhne už jedno celé století. Počínaje první světovou válkou, až do dnešních dní..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 King Rucola King Rucola | Web | 12. května 2018 v 9:35 | Reagovat

berlin je ale dnes az na pi. Merkel ziariaca metropola, ktoru mam velmi rad a mal som tam vyborne casy..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama