Všichni už brzy zemřeme

18. dubna 2016 v 15:00 |  Téma týdne
Dost už bylo snů, které se nikdy nestanou (pro každého tak moc chtěnou) skutečností.. Dost už bylo snů o spokojeném životě, o pravé dokonalé lásce.. Dost už bylo snů o světovém míru a spokojenosti všech bytostí na planetě... Nikdo na planetě Zemi nemá právo na život, natož mít právo snít a mít svoje touhy. NIKDO!


Nastal čas probudit se do brutální reality. Do světa plného nenávisti a krvavých válek. Do každodenních nešťastných dnů, do světa, ve kterém žádný člověk není doopravdy šťastný. Do světa, kde míru štěstí určují peníze a výše postavení v téhle morem prožrané společnosti. Když nemáš MOC, nemáš nic.

Nastal čas, aby světlo světa spatřilo Boha Nového Světa. Člověka, jenž dokáže ovlivnit a řídit životy všech lidí napříč všemi kontinenty.

Míra kriminality ve městech už přesáhla svoji únosnou hranici. Lidé, kteří musí každý den chodit mezi ostatní, se musí každou vteřinu bát o své holé životy. Beze zbraní jsou tak nazí a bezmocní. Na ulici jim nezbývá nic jiného, než se každých pár metrů nervózně otáčet a ujišťovat se, zda je někdo nesleduje a neusiluje jim zrovna o život.

Bojí se, zda zrovna nečekají na špatném nástupišti metra, na kterém by za několik okamžiků měla vybuchnout bomba.
Nikdo z nás už nemůže jít ven po setmění, aby nás náhodou někdo nepřepadl, nezmlátil, neokradl, neznásilnil nebo dokonce nezabil.

Policejní hlídky, které se samopaly v rukách hlídají města nic nezmění. Než kdokoliv stihne něco udělat, přibudou na dlouhých seznamech další mrtví a jejich počet se bude neustále zvyšovat.

Na něco se vás zeptám, znáte cenu lidského života? Že ne? Tak já vám to tajemství prozradím.. Lidský život už nemá ŽÁDNOU cenu.
Každý z nás je zrůda, která ubližuje jiným živým bytostem, planetě i nám samotným.
Je to pravda..
Existují jen dvě skupiny lidí. Do té první patří lidé, kteří zabíjí druhé. A do té druhé skupiny patří lidé, kteří budou pořád jen mluvit a nebo dělat, že hrozně přemýšlí a nikdy nic neudělají a nechají i to poslední, co z krásy světa ještě zbylo, bez výčitek navždy nenávratně zmizet.

Ať už člověk udělá cokoliv, vždy to bude špatně. Nikdo náš svět už nezachrání, systém se zhroutí. Lidstvo nikdy nemělo existovat. Nikdy jako celek neudělalo nic dobrého. Chcete se ohradit tím, že vy mezi "tohle špatné" lidstvo nepatříte? Že konáte dobré skutky? Že pomáháte ostatním? Doopravdy ostatním nepomáháte, škodíte jim.

Každý z vás už dlouhou dobu pozoruje, že všechno, co důvěrně znáte, se začíná hroutit jako domeček z karet a přestává reálně existovat. Kdy nastane konečné řešení je jen otázkou času. A věřte, bude to již brzy. Na hodinách světa už odbíjí poslední hodina.

SVĚT BRZY ZEMŘE A CELÉ LIDSTVO S NÍM.

Protože neposloucháte, protože pořád jen na něco čekáte, protože pořád jen mluvíte, protože nic neděláte, protože jste sobci, protože máte strach, protože jste slabí, protože jste ve svém nitru lhostejní, protože se bojíte krvavé smrti a doufáte v tu bezbolestnou ve spánku. Protože jste hlupáci a kvůli tomu trpíte naprostou slepotou.

SAKRA, PROBUĎTE SE UŽ KONEČNĚ!!

Jestli tak neučiníte, přejte si raději nedožít se soudného dne a umřít rovnou teď hned. Bude to pro vás milosrdnější řešení. Jestli zůstanete lhostejní, tak na vás zcela jistě čeká dlouhá bolestivá smrt.

Na každého z vás dojde. Detaily vaší smrti si raději nechtějte ani představit. Bude to to nejhorší, co vás v životě potká. Budete v těch chvílích litovat, že jste se vůbec kdy narodili, proklínat osud za to, co pro vás přichystal a přát si už zemřít.. ale vy nebudete moci.. osud vás nenechá odejít jen tak. Za všechno co jste kdy udělali zaplatíte. Budete chtít utéct, ale nebude kam utéct. Budete si přát, aby vaše tělo patřilo někomu jinému a ve své hlavě budete chtít utéct sami před svým nitrem. Budete sekundy, minuty, hodiny, dny, týdny, měsíce, roky trpět v nepředstavitelných mukách. Smrt pak bude vaší jedinou vytouženou odměnou, kterou si ale budete muset nejdříve zasloužit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 18. dubna 2016 v 16:41 | Reagovat

Ať je to teď nebo jindy, všichni tam musíme. :D

2 higurashi-tym-cikady higurashi-tym-cikady | E-mail | Web | 18. dubna 2016 v 17:57 | Reagovat

Z tohoto článku mám pocit, jako kdybys nám všem bez rozdílu onu brutální smrt skutečně přál/a, k čemuž nevidím důvod.

Žádný živý tvor nevznikl proto, aby si tu užíval a byl pořád šťásný. Člověk vyspělé civilizace je rozmazlený, proto mnoho z nás neumí být šťastní. Psychické problémy jsou civilizační chorobou, kterou platíme za (nezdravý) blahobyt.

Nicméně, tvůj názor na "právo na život" (něco takového snad na planetě Zemi existuje?) hned ze začátku textu a nepodmíněná agrese provázející celý text mi nedává smysl - kdo jsi ty, že o nás takto mluvíš? Kd jsi, že si takto dovoluješ nás všechny takhle urážet? Ty snad někomu tak strašně moc pomáháš a jsi natolik svatý/á, že se nám snažíš takhle vyhrožovat? Myslím, že by ti s tímhle vyjadřováním prospělo mluvit jen sám/sama za sebe.

3 Xira Xira | E-mail | Web | 18. dubna 2016 v 18:13 | Reagovat

[1]: Jo, ale bylo by lepší, kdyby člověk alespoň umíral v pokoji a míru a ne v nelidských mukách.

4 Xira Xira | E-mail | Web | 18. dubna 2016 v 18:50 | Reagovat

[2]: Já nikomu nic nepřeju a nevyhrožuju, jen jsem prostě napsala, jak to vidím já. Jestli sis nevšimla, já nedělám ze sebe někoho, koho potká jiný osud, nedělám ze sebe svatou ani úžasnou. Takový osud nás čeká všechny, pokud to všichni necháme dojít tak daleko. (Těch pár jedinců, kteří se o něco snaží sami nic nezmůžou.) Já se snažím lidi probudit, aby si uvědomili co je může čekat, pokud se nezmění. Myslím, že víš na co v tomhle článku narážím. A uznej sama, že takovej například extrémní islamista, pokud nejsi stejnýho vyznání, klidně vezme nůž a podřízne ti krk bez rozmyšlení, bez ohledu na to, co úžasného si za svůj život dokázala nebo komu jsi pomohla... Lidi jsou prostě jenom naprosto směšná stvoření.

5 higurashi-tym-cikady higurashi-tym-cikady | E-mail | Web | 18. dubna 2016 v 20:09 | Reagovat

"Protože nic neděláte, protože jste sobci, protože máte strach, protože jste slabí, protože jste ve svém nitru lhostejní, protože se bojíte krvavé smrti a doufáte v tu bezbolestnou ve spánku. Protože jste hlupáci a kvůli tomu trpíte naprostou slepotou. Jestli tak neučiníte, přejte si raději nedožít se soudného dne a umřít rovnou teď hned. Bude to pro vás milosrdnější řešení. Jestli zůstanete lhostejní, tak na vás zcela jistě čeká dlouhá bolestivá smrt."

Nezlob se, ale toto už doopravdy působí dosti pohrdavě a agresivně vůči čtenářům. Že takovou situaci předpokládáš, v pořádku, ale jde to podat i bez toho přehnaně (a neoprávněně) kritického pojetí. Už samotné používání "my", "my jsme", "My budeme" apod. by působilo více kolegiálně, ale tohle je zkrátka jenom pro zlost. A pokud nepíšeš konkrétně o co se jedná, nelze předpokládat, že to všichni pochpí a budu vědět, za co je vlastně takhle kritizuješ. Já se také mohu jenom domnívat, co má tohle vlastně být a jestli je tvoje představa realistická nebo spíše jen "vystřižená z nějakého horroru".

6 Xira Xira | E-mail | Web | 18. dubna 2016 v 20:30 | Reagovat

[5]: Když to nenapíšu dost dramaticky, když už se k tomu člověk dostane, rychle zapomene a vypustí to z hlavy. Ale díky za připomínku, když ti to nepřijde moc konkrétní, na co tím narážím, příště to uvedu opravdu na pravou míru, aby se nikdo nemohl jenom domnívat o co jde.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama