Můj životní příběh

20 dalších faktů o mě

3. listopadu 2016 v 14:00
1. Mým největším snem je stát se paleontoložkou a vykopat dosud neobjevený druh dinosaura, který bude pojmenován po mé osobě.
2. Narodila jsem se ve znamení Štíra.
3. Jsem teaholik. Čaj pro mě znamená něco, co pro jiného kafe. (Kafe mimochodem vůbec nepiju.)
4. Jsem hrdým vlastníkem Zápisníku smrti.

Prokletí Boha smrti

19. března 2016 v 15:00
V tomhle článku bych se s vámi chtěla podělit o mé prokletí. Je to dar od Boha smrti. Dar být na špatném místě, ve špatnou dobu.

Nevím, zda existuje ještě někdo, kdo má podobné zkušenosti s kterými se s vámi teď podělím.
Už od mala si připadám, že žiju jako v nějakém opravdu děsivém hororu. Už od určitého věku kolem mě umírají lidi a zvířata, ne zrovna pro mě přirozenou smrtí a já mám tu smůlu (nebo štěstí?) být kolikrát celé ty roky u toho.

Šikana v mé škole - zpověď

18. března 2016 v 15:00
Dlouho jsem přemýšlela, o čem bych měla psát další článek a rozhodla jsem se, že dnes bych se chtěla vyjádřit k tématu šikany. Neexistuje člověk, který by se se šikanou alespoň jednou v životě nesetkal, ať už byl oběť, agresor nebo přihlížející. Šikana se může odehrávat kdykoliv a kdekoliv. Ve škole, na pracovišti, na vojně, mezi přáteli, dokonce i doma.

V dnešní době, kdy se rozdíly mezi chudými a bohatými neustále zvětšují nad velkou propastí je šikana čím dál tím častější. Nemusí jít vždy jen o otázku, jestli člověk chodí ve značkovém oblečení, ale šikana třeba může být mířena i na někoho, kdo moc vyčnívá z kolektivu, atd., existuje tisíce totálně hloupých důvodů, proč někdo někoho šikanuje.

Napadlo vás někdy, že šikana je vlastně opravdu nebezpečná "hra"? I když byste ji nemysleli zrovna nějak zle a brali to jako srandu, co ten chudák, který to musí snášet? Co tomu se honí hlavou, víte to?

50 krvavých odstínů mé osobnosti

18. února 2016 v 15:00
Zeptám se Vás na několik jednoduchých otázek..

Myslíte si, že jste už někdy ve svém životě potkali psychopata?

Co myslíte, kdyby jste takového člověka potkali, poznali byste to na něm?

Chtěli byste poznat takového člověka hlouběji? Snažit se pochopit jeho myšlení anebo se takových jedinců bojíte a nejraději byste si ani nepřipustili, že žijí mezi námi?

Zamyslete se, jak moc znáte sami sebe? Nejste i vy jedním nich?
 
 

Reklama