Pravá tvář temnoty

The Cult of SHUB-NIGGURATH - I. díl

6. června 2017 v 20:39
Předaleká planeta Yaddith, je prastarým místem, kde se snoubí nekonečný strach s čirou hrůzou, pocházející z útrob Neuchopitelného.

O mě a o těch kolem

3. srpna 2016 v 11:00
Někdy opravdu z celé své duše nenávidím svůj život, ale na druhou stranu se zároveň bojím doopravdy umřít.

Zemřela jsem už tolikrát, už tolikrát krutou, bolestivou, pomalou, násilnou smrtí. Odtržená od rodiny, od svých milovaných. Ještě tolikrát se znovu narodím a znovu umřu. Jako každý, do té doby, než jednou zakončím tenhle směšný koloběh života.

Čiré šílenství

11. května 2016 v 15:00
Zažili jste někdy stav čirého šílenství? Ten stav, kdy se propadáte do hluboké propasti ve vaší duši, přepadá vás tisíce odstínů negativních pocitů, které pomalu, ale jistě požírají poslední střípky vašeho posledního zdravého rozumu a to co z duše ještě zbylo? Sahají v takovém stavu každou chvíli vaše myšlenky po imaginární cigaretě, alkoholu či po jiných sračkách? Či vás přepadá chuť rozbíjet věci, dát někomu přes držku nebo je libo rovnou sebevražda?
A to ještě není to nejhorší, to nastává až v případě, pokud vaše myšlenky opravdu poslechnete a necháte se strhnout.

Lidská monstra jsou stále mezi námi

1. března 2016 v 15:00
Už jste někdy slyšeli citát, který zní: Válka jen odhalí to nejtemnější v nás?
Zamysleli jste se někdy nad jeho významem? Já ano.
Setkali jste se někdy s někým, kdo osobně přežil druhou světovou válku? Já ano. Jestli vy také, určitě mi dáte za pravdu, že tento citát je opravdu výstižný. Je vlastně jedno o jakou válku jde, každou to vystihuje dokonale, pokud ji člověk okusil na vlastní kůži.

Vlastně bych chtěla mluvit o jedné věci. Kolik z vás si vůbec uvědomuje, jak šťastný život máte? Vy, co jste nikdy válku nezakusili? Vy, co žijete v této relativně šťastné době? Vy, co si vůbec neuvědomujete, že třetí světová válka už čeká za branami, aby mohla ukázat svou ničivou sílu? Jak moc si to uvědomujete?
 
 

Reklama