Pravá tvář temnoty

Depth Of Satan's Eyes - 2.část

5. listopadu 2017 v 11:00
Bezejmenný mnich prozřel ze svých myšlenek,
v ochranném kruhu jeho zhasly svícny.

Rychle trhnul hlavou směrem k nebi.
Zřel hořící svět, peklo na planetě Zemi.

The Cult of SHUB-NIGGURATH - I. díl

6. června 2017 v 20:39
Předaleká planeta Yaddith, je prastarým místem, kde se snoubí nekonečný strach s čirou hrůzou, pocházející z útrob Neuchopitelného.

O mě a o těch kolem

3. srpna 2016 v 11:00
Někdy opravdu z celé své duše nenávidím svůj život, ale na druhou stranu se zároveň bojím doopravdy umřít.

Zemřela jsem už tolikrát, už tolikrát krutou, bolestivou, pomalou, násilnou smrtí. Odtržená od rodiny, od svých milovaných. Ještě tolikrát se znovu narodím a znovu umřu. Jako každý, do té doby, než jednou zakončím tenhle směšný koloběh života.

Někdy jsem v opravdu hluboké depresi. V takové depresi, kdy mi připadá, že už opravdu nemám co ztratit, v takové depresi, kdy mi už nezáleží na tom, zda jsem ještě naživu nebo jsem mrtvá.

Čiré šílenství

11. května 2016 v 15:00
Zažili jste někdy stav čirého šílenství? Ten stav, kdy se propadáte do hluboké propasti ve vaší duši, přepadá vás tisíce odstínů negativních pocitů, které pomalu, ale jistě požírají poslední střípky vašeho posledního zdravého rozumu a to co z duše ještě zbylo? Sahají v takovém stavu každou chvíli vaše myšlenky po imaginární cigaretě, alkoholu či po jiných sračkách? Či vás přepadá chuť rozbíjet věci, dát někomu přes držku nebo je libo rovnou sebevražda?
A to ještě není to nejhorší, to nastává až v případě, pokud vaše myšlenky opravdu poslechnete a necháte se strhnout.

Kniha Mein Kampf a můj názor

24. března 2016 v 15:00
Dnes bych se chtěla vyjádřit k jedné knize. Ta kniha se jmenuje Mein Kampf neboli Můj boj - Roky boje proti lži, hlouposti a zbabělosti, kterou podle všeho napsal Adolf Hitler.

Možná není až tak dobrý nápad, se k tomuhle tématu vyjadřovat, ale nedá mi to.
Pokud opravdu tuhle knihu napsal sám Hitler, tak mě to opravdu překvapuje a upřímně vůbec nechápu, proč je tahle kniha zakázaná a je podle všeho tak těžké ji sehnat. V knihovně dokonce potřebují, abyste sdělili účel, proč si tuto knihu chcete půjčit.

Lidská monstra jsou stále mezi námi

1. března 2016 v 15:00
Už jste někdy slyšeli citát, který zní: Válka jen odhalí to nejtemnější v nás?
Zamysleli jste se někdy nad jeho významem? Já ano.
Setkali jste se někdy s někým, kdo osobně přežil druhou světovou válku? Já ano. Jestli vy také, určitě mi dáte za pravdu, že tento citát je opravdu výstižný. Je vlastně jedno o jakou válku jde, každou to vystihuje dokonale, pokud ji člověk okusil na vlastní kůži.

Vlastně bych chtěla mluvit o jedné věci. Kolik z vás si vůbec uvědomuje, jak šťastný život máte? Vy, co jste nikdy válku nezakusili? Vy, co žijete v této relativně šťastné době? Vy, co si vůbec neuvědomujete, že třetí světová válka už čeká za branami, aby mohla ukázat svou ničivou sílu? Jak moc si to uvědomujete?

Válka odhalí jen to nejtemnější v nás

25. února 2016 v 15:00
Vím, že jsem tenhle citát už jednou zmiňovala. Dnes bych se ale k němu chtěla vyjádřit trochu konkrétněji.
Pro mě osobně je to hodně citlivé téma, vzhledem kvůli určitým indiciím a ostatním jiným důvodům.

Každopádně závěr je takový, že z většiny lidí válka udělá lidská monstra a ten zbytek velice negativně poznamená na celý zbytek života, pokud válku přežijí.

Na začátku vyvztává otázka, jaký vztah má člověk k válce obecně a k věcem, které k tomu neodmyslitelně patří. Jsou lidé, kteří jdou do války dobrovolně, ať už z důvodu kdy jdou bojovat za svoji vlast či válka je fascinuje a nebo už jsou od přírody nelidské zrůdy, které by rády okusily, jaké to je někoho zabít. Pak jsou tu ti druzí, kteří válku nechtějí, protože jim přijde nesmyslná a nebo z ní mají prostě přirozeně strach a chtějí aby ve světě panoval mír. Ale pojďme si to trochu rozebrat.
 
 

Reklama